Новини
3 листопада 2011
Стали відомі всі переможці конкурсу в рамках соціально-відповідальної ініціативи Життя Варте! у facebook

2 листопада були підведені підсумки конкурсу в межах соціально-відповідальної ініціативи "Життя Варте!", який проходив на сторінці  VolvoCarsUkraine у facebook та був присвячений безпеці руху на дорозі.

У цілому правильно на всі запитання відповіли та зібрали 40 "плюсів у Карму" лише 26  учасників чотирьох етапів конкурсу.

Переможців вибирали методом жеребкування.

Переможцем конкурсу в цілому, який отримає автомобіль на радіоуправлінні від Volvo, 50 л бензину від мережі заправок ОККО,
автоконструктор Bburago і ексклюзивний подарунковий комплект "Музика в дорогу" від мережі заправок ОККО, а також сертифікат на обід у мережі ресторанів A la minute на суму 100, став Vladimir Karpyak

Переможцем четвертого етапу стала Palmalina Lustrino, яка отримає автоконструктор Bburago та ексклюзивний подарунковий комплект "Музика в дорогу" від ОККО, а також сертифікат на обід в мережі ресторанів A la minute сумою 100 грн! Переможцями попередніх етапів були також ,  Vasily Tsvigun (перший етап), Юра Николаев (другий етап), Юля Тарковська (третій етап).

Конкурс відбувається в рамках соціально-відповідальної ініціативи Життя Варте!, яка стартувала 7 вересня. Конкурс проходив на сторінці VolvoCarsUkraine у facebook та мав  чотири етапи. Кожен етап був присвячений певній темі: швидкісна їзда, використання паска безпеки, розмови по мобільному телефону під час кермування та їзда у нетверезому стані.

Для того, щоб прийняти участь в конкурсі та перемогти необхідно було відповісти на запитання етапів та зібрати максимальну кількість "плюсів у Карму". 

Проект ініційований брендом Volvo. Життя Варте! підтримали Асоціація безпеки дорожнього руху, Міжнародна молодіжна організація AIESEC, Майстерня соціальних проектів "Yedynka", мережа АЗС ОККО, мережа придорожніх ресторанів Ala minute, телеканал MTV, радіостанція DJ FM, журнал Автоцентр, сайти Korrespondent.net та AutoTravel.ua.

Партнери