Новини
20 жовтня 2011
18 жовтня були підведені підсумки третього етапу конкурсу для користувачів facebook в рамках соціально-відповідальної ініціативи Життя Варте!

Правильно на всі запитання відповіли 121 учасник третього етапу, який проходив на сторінці VolvoCarsUkraine у facebook та був присвячений проблемі водіння у нетверезому стані.

Переможець вибирався методом жеребкування.

Переможцем третього етапу стала Юля Тарковська, яка отримає автоконструктор Bburago та ексклюзивний подарунковий комплект "Музика в дорогу" від ОККО, а також сертифікат на обід в мережі ресторанів A la minute сумою 100 грн!

Приєднатися до ініціативи та виграти призи від партнерів проекту можна просто зараз. Для цього необхідно лише зайти на сторінку VolvoCarsUkraine у facebook та відповісти на запитання 4-х етапів конкурсу.

Розіграш призів серед переможців Четвертого етапу, а також вибір переможця конкурсу вцілому відбудеться 1 листопада.

Конкурс відбувається в рамках соціально-відповідальної ініціативи Життя Варте!, яка стартувала 7 вересня

Проект ініційований брендом Volvo. Життя Варте! підтримали Асоціація безпеки дорожнього руху, Міжнародна молодіжна організація AIESEC, Майстерня соціальних проектів "Yedynka", мережа АЗС ОККО, мережа придорожніх ресторанів Ala minute, телеканал MTV, радіостанція DJ FM, журнал Автоцентр, сайти Korrespondent.net та AutoTravel.ua.

Партнери