Новини
7 вересня 2011
Водіїв закликають збирати "плюси у карму"

7 вересня стартувала соціально-відповідальна ініціатива Життя Варте!

Завданням ініціативи є привернути увагу в першу чергу молодих людей до важливості дотримання правил дорожнього руху та того, що не виконання простих дій та застережень часто приводить до сумних наслідків.

В рамках ініціативи висвітлюються основні причини ДТП: швидкісна їзда, не використання пасків безпеки, розмови по мобільному під час кермування, водіння у нетверезому стані.

"Високий темп нинішнього життя вимагає від кожного з нас мобільності. Тож, сідаючи за кермо автомобіля, водії здебільшого вибирають швидкість, нехтуючи при цьому безпекою руху. Як наслідок - жахливі трагедії на дорогах", - зазначив президент Асоціації безпеки дорожнього руху Михайло Берлін.

"Упродовж останніх 20 років на вітчизняних автошляхах загинуло 137 тисяч співгромадян. А це - населення великого міста, яке в такий спосіб зникло з карти України. Тож наше з вами завдання - зупинити втрати на дорогах, зробивши пріоритетною - безпеку руху", - сказав він. 

"Усвідомлюючи масштаби проблеми, яка до того ж в значному ступені торкається нашого майбутнього - молодих людей, ініціатива має за мету наголосити на цінності життя та тих дрібниць, які роблять його вартим", - заявила Валерія Блинова, менеджер з комунікацій бренду Volvo, який виступив ініціатором проекту.

Перший етап ініціативи Життя Варте! буде тривати до середини листопада.

Він передбачає розміщення освітньої інформації на сайті проекту http://lifeisworth.com.ua/, поширення брошур та афіш в університетах та на заправках по всій країні, щоденні нагадування про важливість дотримання правил гри на дорозі, а також про сумну статистику на радіо та телебаченні.

Користувачі facebook також можуть приєднатися до ініціативи, заробити "плюси до карми" та виграти призи від партнерів проекту. Для цього необхідно лише зайти на сторінку VolvoCarsUkraine у facebook та відповісти на питання 4-х етапів конкурсу, кожен з яких триватиме тиждень.

Проект ініційований брендом Volvo. Життя Варте! підтримали Асоціація безпеки дорожнього руху, Міжнародна молодіжна організація AIESEC, Майстерня соціальних проектів "Yedynka", мережа АЗС ОККО, мережа придорожніх ресторанів Ala minute, телеканал MTV, радіостанція DJ FM, журнал Автоцентр, сайти Korrespondent.net та AutoTravel.ua.


Партнери